Digitální viněta pro Českou republiku okamžitě

10-denní dálniční známka Česká Republika

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od

30-denní dálniční známka Česká republika

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od

Roční dálniční známka Česká republika

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od

Proč potřebuji digitální vinětu?

Od ledna 2021 již nejsou nalepovací dálniční známky k dispozici. Pokud řídíte motorové vozidlo s minimálně čtyřmi koly a maximální povolenou hmotností 3,5 tuny, potřebujete pro využití většiny dálnic a rychlostních silnic v ČR digitální dálniční známku,. Bezpoplatkové trasy jsou vyznačeny dopravním značením.

Od ledna 2021 již nejsou k dispozici samolepicí dálniční známky a pro jízdu po většině dálnic a rychlostních silnic v České republice potřebujete digitální dálniční známku, pokud řídíte motorové vozidlo s nejméně čtyřmi koly a největší povolenou hmotností 3,5 tuny. Nezpoplatněné trasy jsou označeny značkami. Motocykly a přívěsy jsou od této povinnosti osvobozeny. Od ledna 2021 jsou osvobozena další vozidla (elektromobily, hybridní a vodíková vozidla atd.). Více informací najdete zde. Vozidla s maximální přípustnou hmotností vyšší než 3,5 tuny podléhají mýtnému v závislosti na trase.

Ne. Po úspěšné registraci již nepotřebujete fyzický produkt. Digitální dálniční známka je spojena s vaší registrační značkou a systém automaticky rozpozná, zda a po jakou dobu je vaše digitální dálniční známka platná.

Po zaplacení objednávky ihned zahájíme registraci vašich SPZ značek. Obvykle to trvá méně než 2 minuty! Po úspěšné registraci u oficiálního poskytovatele mýtného v České republice obdržíte potvrzovací e-mail s QR kódem. Váš mýtný produkt je nyní platný a můžete se vydat na cestu!

Ne, povinné to není. V případě jakýchkoliv problému však doporučujeme mít potvrzení objednávky u sebe.

Nabízíme tyto platební metody: Kreditní karta, Giropay, Okamžitý bankovní převod, iDEAL, EPS, S€PA, PayPal.

Máte nějaké otázky? Napište nám!

Na nejčastější otázky jsme vám již odpověděli. Podívejte se do sekce ČASTO KLADENÝCH DOTAZŮ!

Smartphone

Kontaktujte náš zákaznický servis

[email protected]

Pondělí - neděle

K dispozici je vám denně během několika hodin.