Digitální viněta pro Českou republiku okamžitě

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od 4.40 € (110 CZK)

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od 5.90 € (147 CZK)

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od 7.40 € (184 CZK)

Platnost okamžitě nebo později, dle potřeby.

od 29.90 € (744 CZK)

Dárek pro přátele a rodinu

od 10.00 € (249 CZK)

Ochrana před zrušením

Žádná fronta

Nálepka není potřeba

E-mailová podpora 24/7

PayPal, kreditní karta a mnoho dalších.

Dálniční známka platná okamžitě

Otázky a odpovědi týkající se vašeho digitálního mýtného produktu!

Od ledna 2021 již nejsou k dispozici samolepicí dálniční známky a pro jízdu po většině dálnic a rychlostních silnic v České republice potřebujete digitální dálniční známku, pokud řídíte motorové vozidlo s nejméně čtyřmi koly a největší povolenou hmotností 3,5 tuny. Nezpoplatněné trasy jsou označeny značkami. Motocykly a přívěsy jsou od této povinnosti osvobozeny. Od ledna 2021 jsou osvobozena další vozidla (elektromobily, hybridní a vodíková vozidla atd.). Více informací najdete zde. Vozidla s maximální přípustnou hmotností vyšší než 3,5 tuny podléhají mýtnému v závislosti na trase.

Ne. Po úspěšné registraci již nepotřebujete fyzický produkt. Digitální dálniční známka je spojena s vaší registrační značkou a systém automaticky rozpozná, zda a po jakou dobu je vaše digitální dálniční známka platná.

Po zaplacení objednávky ihned zahájíme registraci vašich SPZ značek. Obvykle to trvá méně než 2 minuty! Po úspěšné registraci u oficiálního poskytovatele mýtného v České republice obdržíte potvrzovací e-mail s QR kódem. Váš mýtný produkt je nyní platný a můžete se vydat na cestu!

Ne, povinné to není. V případě jakýchkoliv problému však doporučujeme mít potvrzení objednávky u sebe.

Nabízíme tyto platební metody: Kreditní karta, Giropay, Okamžitý bankovní převod, iDEAL, EPS, S€PA, PayPal.

Digitální dálniční známka je registrována k vaší registrační značce. Na dálnicích a rychlostních silnicích jsou umístěny kamery, které porovnávají registrační značky s databází. Kontroluje se tak, zda je na vaší registrační značce zaregistrována dálniční známka.

Obecně platí, že povinnost dálniční známky platí na dálnicích v České republice od okamžiku vjezdu na silnici. Existují však některé úseky českých dálnic v blízkosti hranic, které jsou z povinnosti platit dálniční známku vyňaty. Jedná se například o části dálnice D6 v blízkosti německých hranic mezi Chebem a Karlovými Vary, části dálnice D7 mezi Chomutovem a Louny v blízkosti německých hranic a. Na dálnici D1 v blízkosti polských hranic mezi Mohelnicí a Olomoucí se povinnost dálniční známky rovněž nevztahuje. Pro cestující v blízkosti Prahy jsou také některé úseky dálnic, které lze použít bez dálniční známky, například Pražský okruh na D0.

Desetidenní dálniční známku pořídíte od 9,90. Třicetidenní dálniční známku lze pořídit od 14,90 a roční známku od 4.40 €;car;7.

Digitální viněta pro Českou republiku online a bez potíží je k dispozici zde.

Kontaktujte náš zákaznický servis

[email protected]

Pondělí - neděle

K dispozici je vám denně během několika hodin.

Máte nějaké otázky? Napište nám!

Na nejčastější otázky jsme vám již odpověděli. Podívejte se do sekce ČASTO KLADENÝCH DOTAZŮ!

Smartphone