Ochrana před storno poplatky pro váš mýtný produkt

Je nutné jet jiným vozem, nebo došlo k odložení nebo zrušení vaší cesty? Žádný problém! S naší storno ochranou vám nabízíme naprostou flexibilitu až do doby těsně před vaší naplánovanou cestou.

Zejména v důsledku pandemie COVID19 komplikuje cestování nečekané onemocnění nebo cestovní omezení. S naší doporučenou storno ochranou se můžete bez obav připravit na cestu a v případě nouze ji sami zrušit nebo provést změny do doby až 30 minut před odjezdem.  

Co vám storno ochrana nabízí?
- Plnou flexibilitu: Můžete si upravovat SPZ a dobu cesty, jak často chcete.
- Žádné finanční riziko: Můžete kdykoli sami odstoupit od smlouvy a v co nejkratší době obdržíte automatickou náhradu ceny mýtného produktu.

Pokud chcete vyrazit na cestu podle plánu, postaráme se o včasnou registraci registračních značek před začátkem vaší cesty. Jako důkaz od nás obdržíte e-mailem potvrzení o registraci. Pokud z nějakého důvodu toto potvrzení neobdržíte, mohlo dojít k problému s registrací registračních značek. Bez obdržení potvrzení o registraci nesmíte vyjet. V takovém případě se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu, pomůžeme vám neprodleně problém vyřešit!